Betonové podlahy

Jeden z nejpoužívanějších způsobů, jak realizovat podlahu v rodinných i bytových domech, je hlazený cementový potěr neboli betonová podlaha. Jde o velmi jednoduché, rychlé a hlavně dostupné řešení. Strojně hlazený beton nepotřebuje ani velké množství vody.

Velká výhoda lité betonové podlahy je ve zmíněné rychlosti. Za pouhý den je možné takto připravit až 150 m čtverečních, zároveň je možné použít tuto podlahu u novostaveb i u rekonstrukcí. S betonovými podlahami se setkáme i na balkonech a terasách, v dílnách i garážích, výsledek je však všude stejný – rovná a hladká podlaha.

Ideální řešení pro podlahové topení

V dnešní době je stále oblíbenější podlahové topení. I pro tento typ vyhřívání místností i celých objektů jsou lité betonové podlahy vhodné.  Betonovou podlahu lze snadno využít i v průmyslových halách, kdy je třeba připravit podlahu na velké ploše. Výsledná cena je pak ale o poznání nižší, nežli u jiných technologií.

Do betonu lze přidat speciální přísady, které urychlí jak jeho zrání, tak i celkové vysychání. Vysoká pevnost podlahy však zůstane beze změny. Zároveň betonová podlaha zaručuje vysokou protipožární odolnost.

Kontaktujte nás

V případě zájmu o litou betonovou podlahu nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poradíme s jakýmikoliv dotazy. Těšíme se na vaši návštěvu.