Suchá výstavba

Provádíme veškeré sádrokartonářské práce. Pomůžeme vám s následujícími pracemi:

Přenechejte montáž sádrokartonů odborníkům

Pokud uvažujete o montáži sádrokartonů v Brně, obraťte se na náš pracovní tým. Častým využitím suché výstavby v bytech je celková rekonstrukce interiéru. Díky montáži sádrokartonů můžete zcela změnit bytové jádro, zvětšit sociální zařízení, upravit jednotlivé pokoje, či kuchyni. Jejich užitím získáte také zcela rovné zdi. Do vlhkých prostor se použije sádrokarton odolný proti vlhkosti. Předností sádrokartonu je rychlá doba výstavby, snadno jej v případě potřeby upravíme podle Vašich představ. Můžeme tak vytvořit různé příčky, podhledy, i další nevšední konstrukce. Sádrokartony se také používají pro půdní vestavbu, díky níž získá Váš domov originální vzhled, a Vy získáte netradiční prostory pro svoje bydlení.

Výhody sádrokartonů jsou krátká doba pro realizaci a vždy perfektně rovný povrch nových zdí. Sádrokartonové desky jsou hygienicky nezávadné, k výběru jsou desky ve voděodolné a nehořlavé variantě. Dlouholetá životnost sádrokartonu je také důvodem pro jeho využití. Ať už plánujete nové příčky, podhledy, nebo vybudování podkroví, sádrokarton je správná volba pro jakoukoliv přestavbu. Díky lehkosti sádrokartonu je výhodné použít ho i v místech, kde by nebylo vhodné použít cihly nebo beton. Sádrokarton se hodí ke snížení stropů, instalaci nového osvětlení, při nových rozvodech vody, úpravách podlah a stěny. Po instalaci sádrokartonu je snadné jej vymalovat, tapetovat jej nebo obložit.

Kontaktujte nás

Dodržujeme schválené technologické postupy a pracujeme pouze s kvalitními materiály, můžete se tak spolehnout na dlouhodobé využití sádrokartonu. Uskutečnili jsme mnoho přestaveb za pomoci sádrokartonu, a to nejen v Brně, naši spokojení zákazníci jsou pro nás důkazem, že své práci rozumíme a děláme ji kvalitně. Za 15 let naší praxe jsme získali cenné zkušenosti a jsme schopni nabídnout Vám komplexní řešení přesně na míru Vašemu interiéru. Naši odborníci vymyslí a zrealizují pro Vás jakoukoliv přestavbu, ať už jde o rozšíření místností, přestavbu koupelny, WC či kuchyně. Proměníme Váš domov podle Vašich představ a zmodernizujeme jej podle nejnovějších trendů.