Rekonstrukce rodinného domu

Domov je pro nás místem, kam se rádi vracíme, kde se cítíme v bezpečí a jednoduše dobře. Domov je centrem dění pro rodinu. Scházíme se tam, utváříme vztahy, debatujeme, děláme kompromisy. Domov je pro rodinu zásadním místem, a když se v něm každý její člen cítí dobře, pak i rodina jako celek funguje lépe.

Není to ale jenom rodina, pro koho je domov důležitý. Ale také každý jedinec potřebuje občas vypnout a odpočívat. A kde jinde to lze, než doma?

Dělat svůj domov krásnější a příjemnější je důležitá lidská potřeba, a proto se i my věnujeme komplexním rekonstrukcím rodinných domů.

Rekonstrukce rodinného domu na klíč

Zvládneme vše od začátku do konce. Zařídíme jak bourání a demolici nepotřebných či nechtěných částí domu, tak výstavbu těch nových. Jsme schopní položit novou podlahu, udělat minerálový podhled, či zajistit instalaci elektrických rozvodů. Vše zkonzultujeme s vámi tak, abyste byli s výsledkem maximálně spokojení.

Zajistíme malířské i natěračské, zednické i obkladačské práce. A pokud bude potřeba, uděláme také zateplení celého rodinného domu. Počáteční investice do dobrého zateplení budovy ulehčí vaší peněžence značnou částku na vytápění. Jsme schopní zrekonstruovat jakoukoli místnost v běžném rodinném domě – kuchyň, koupelnu, toaletu i obývací místnosti.

Cena rekonstrukce rodinného domu

Na základě vašich požadavků a výsledného rozsahu prací vám rádi a zdarma uděláme cenovou kalkulaci nákladů.

Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoliv dotaz, týkající se rekonstrukce rodinného domu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme, probereme a společně zkonzultujeme všechna vaše přání. Vaše spokojenost je naší dobrou vizitkou. Podívejte se také na fotografie námi zrekonstruovaných místností v záložce „reference“. Firma KADAŇKA stav s.r.o. je na trhu už pěkných pár let, a vždy se snaží provádět práce tak, aby byl zákazník absolutně spokojený.