Obkladačské práce

U nás najdete i odborníky na pokládku dlažeb a obkladů. Zajistíme pro Vás položení dlažby v celém domě, a blízkém okolí, na terase či příjezdové cestě. Poradíme Vám, jak jednotlivé vzory a barvy zkombinovat a vytvořit tak originální, a prostorově příhodný koncept podlahy. Pro svoji práci používáme kvalitní lepidla a potřebné materiály na spárování, můžete se tak spolehnout na dlouhou životnost námi položené dlažby. V případě potřeby uřízneme dlaždice pro použití v netypickém tvaru místnosti. Přilepíme ozdobnou mozaiku ve Vámi zvoleném designu a stylu místnosti. Při výběru dlažby Vám poradíme s vhodnými tvary a dekory dlaždic. Ať už jde o koupelnu, předsíň, či kuchyni, postaráme se o to, aby nová podlaha podtrhla vkusné a praktické zařízení těchto místností.

  • pokládka dlažby v koupelně
  • pokládka zámkové dlažby
  • pokládka venkovní dlažby
  • pokládka velkoformátové dlažby
  • pokládka vymývané dlažby
  • pokládka chodníkové dlažby
  • pokládka dlažby na terasu
  • pokládka dlažby v garáži

K vytvoření perfektního dojmu z vašeho domova přispívá lvím dílem podlaha

Při jejím výběru nesmíme nic ponechat náhodě, abychom nebyli zklamaní jejími vlastnostmi. Budeme se na ni dívat léta.

Existují nejrůznější typy podlah. Pokud se rozhodnete pro dlažbu, zajistíme její pokládku v celém domě, nebo jen ve vybraných místnostech. Položíme dlažbu i na příjezdové cestě, na terase nebo okolo bazénu. Každý člověk má svůj individuální vkus co týče designu., v tomto směru pravděpodobně naše rady nevyužijete, i když je také nabízíme. Nejdůležitější je však odborná konzultace při výběru typu dlažby.

Druhy dlažeb

Obecně dlažby mají velmi dlouhou životnost. Dlažby z přírodního kamene jsou investicí pro několik generací. Dalšími společnými vlastnostmi dlažeb jsou nízká nasákavost, odolnost proti mrazu, vodě i vysokým teplotám, jsou výbornými izolanty.

Přírodní kameny Můžete si vybrat dlažbu z travertinu. Je to sloučenina podobná vápenci, barvu má od bílé přes zlatavou do červené podle příměsi. Používal se ke stavbám již v dávných dobách. Uplatnil se třeba při stavbě Kolosea.

Pískovec je nejpoužívanějším kamenem u nás, postavena je z něj například budova Národního divadla, Karlův most a další. Má jemné odstíny a zajímavé žíhání.

Kvarcit neboli křemenec má bílou, šedou a světle hnědou barvu, při pokládce vznikají pozoruhodné mozaiky.

Mramor je luxusní materiál, má jemnou kresbu a bývá různě barevný podle příměsí. Z bílého mramoru je vytvořena socha Davida.

Keramická dlažba má nepřeberné možnosti barev a vzorů. Zde musíme velmi pečlivě vybírat podle místa, kam je určena, neboť její vlastnosti se velmi liší.

Cihlová dlažba se používá po staletí.   Je to velmi odolný a oblíbený přírodní materiál, vhodný do interiéru i na venkovní plochy.

Betonové dlaždice mohou napodobit různé materiály včetně imitace dřeva. Jsou účelné hlavně pro exteriéry.

Kontaktujte nás

Jsme specialisté na obkladačské práce v Brně. Můžete si být jisti, že odvedeme vysoce profesionální práci. Pokládka dlažby provedená naší firmou vám vydrží celá desetiletí. Kontaktujte nás.