Zemní a výkopové práce

Poradíme si také s úpravou Vašeho pozemku, provedeme pro Vás výkopové práce a terénní změny podle Vašich představ. Provádíme výkopové práce a terénní úpravy na rovinách i ve svahu:

  • výkopy pro inženýrské sítě
  • základy staveb
  • bazény a jezírka na zahradách
  • terénní úpravy na zahradách

Plně vybavený strojový park pro výkopové práce

Pro zemní práce máme plně vybavený strojový park, výkopy provádíme pomocí minibagru, pro menší prostory volíme ruční výkopové práce. Po dohodě s Vámi a následném zpracování plánu prací Vám upravíme veškeré prostranství kolem domu, zhotovíme chodníky a přístupové cesty, dosadíme obrubníky, nabídneme vhodnou dlažbu, položíme asfalt. Celý pozemek oplotíme novým plotem, který Vám na zakázku vyrobíme.

Výstavba chodníků, vozovek, bazénů i kurtů

Máme bohaté zkušenosti se stavbou chodníků, vozovek, bazénů i kurtů. Při jejich tvorbě si umíme poradit s veškerými terénními nerovnostmi, jako jsou svahy či jámy. Při zadání zemních prací se setkáváme také s požadavky na zprovoznění vodovodních a plynových přípojek, či kanalizací. Všechny úpravy s Vámi probereme a navrhneme Vám nejlepší řešení vzniklé situace. Zhotovíme:

Můžete se na nás obrátit také v případě, že plánujete nejdříve demontáž a demolici objektů na Vašem pozemku. Vše odborně rozebereme a vzniklý odpad odvezeme na skládku. Následně Vám dle Vašich představ zpracujeme finanční i časový plán úprav nově vzniklého prostoru, který Vás může svojí variabilitou překvapit.

Naši zaměstnanci se neustále vzdělávají v oboru a získané poznatky uplatňují při své práci. Oslovte nás s důvěrou a Vaše představy o změně venkovního prostranství Vašeho domu se stanou skutečností. Spolu s Vašimi blízkými si můžete v soukromí Vašeho pozemku užít pěkné chvíle na novém hřišti, nebo časem pozorovat v přírodním jezírku zvířecí návštěvníky z okolí Vaší zahrady.

118155992_327635788596809_3016908987285804148_n

no images were found