Půdní vestavby

Situace na realitním trhu houstne. Vzhledem k ceně pozemků i nemovitostí a změnám v  podmínkách pro získání hypotéky se sny mnoha lidí o vlastním bydlení rozplývají. Situace však není neřešitelná. K rozšíření stávajícího bytu či domu nebo vybudování úplně nové bytové jednotky stačí půda, kterou naše firma umí přestavět tak, aby splňovala parametry k bydlení.

Půdní vestavba na klíč

Naše firma je schopna zajistit všechny potřebné bourací i stavební práce při rekonstrukci nebo přístavbě Vašeho bydlení.

Návrh půdní vestavby je lépe svěřit do rukou projektanta, který posoudí statický stav objektu a navrhne vhodný projekt. Vybudování zcela nové bytové jednotky včetně kuchyně a sociálního zařízení vyžaduje pečlivé plánování kvůli rozvodům vody a odpadům, které by měly navazovat na stávající instalaci v nižších patrech. Pokud nám jde jen o vytvoření nových pokojů bez koupelny a toalety, je situace poněkud jednodušší.

Před samotnou novou výstavbou může být potřeba zbourat či vyklidit část půdy, což také nabízíme.

Provádíme výstavbu suchou i mokrou cestou. Každá má svoje specifika, výhody a nevýhody. Naše dlouholeté zkušenosti Vám pomohou navrhnout optimální řešení i způsob stavby.

Půdní vestavba zhodnotí Vaše dosavadní bydlení bez nutnosti kupovat drahý a v mnoha oblastech téměř nedostupný pozemek. Nemusíte vybudovat jen nové místnosti, velmi příjemným prvkem bydlení je terasa, balkon či zimní zahrada v patře domu.

Renovace půdy je složitý proces, s odbornou firmou s bohatými zkušenostmi jím však můžete projít snadno a za relativně krátkou dobu se těšit z nového bydlení. Neváhejte se s námi spojit, společně vymyslíme nejlepší řešení.