Ploty

Naše společnost se věnuje výrobě a montážím převážně kovových oplocení. Nejčastěji používáme materiály, jako je ocel, hliník, nerez, pozink nebo různé nátěry. Realizujeme montáže, jak pletivových oplocení, tak plotů z vlnitého plechu. Co se kovaných oplocení týká, řešíme je vždy pomocí subdodávky. Do naší nabídky patří standardní modely oplocení, ale provádíme i zakázkovou výrobu plotů na míru zákazníkovi.

Montáž oplocení

Co se týče naší nabídky ohledně montáží, zajistíme vám návrh vhodného provedení a následně montáž oplocení. Součástí samotné montáže je hloubení děr pro sloupky, usazování sloupků a, když se jedná o pletivového oplocení, vyvěšení pletiva. V případě potřeby nebo vašeho přání můžeme provést demontáž původního oplocení, včetně podezdívek.

Ploty vyrábíme a montujeme nejen pro rodinné domy a zahrady, ale zabýváme se i montáží oplocení pro městská hřiště nebo průmyslové objekty.

Pošlete nezávaznou poptávku

V případě zájmu o některé z našich služeb nás neváhejte oslovit nebo pošlete nezávaznou poptávku pomocí formuláře v záložce Kontakt.