Rekonstukce bytů a bytových jader

Naše stavební firma Kadaňka Stav provádí kompletní rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukce bytů v moravské metropoli – v Brně. Můžete nás využít pro následující stavební práce:

Nejčastěji pro naše zákazníky děláme:

Rekonstrukce bytů na klíč

Snažíme se našim zákazníkům při plnění zakázky maximálně vyjít vstříc. Naše spolupráce s Vámi začne schůzkou ve Vašem bytě. Probereme společně možnosti přestavby přímo na místě, abychom ušetřili Váš i náš čas a co nejvíce zefektivnili naši práci. Poradíme Vám s výběrem materiálů pro renovaci a projdeme společně možnosti dispozičních úprav u Vás doma. Pokud je Vaším snem změnit rozmístění pokojů nebo upravit dispozici kuchyně a koupelny, sestavíme vizualizaci, při které si úpravy doladíte do posledního detailu přesně podle Vašich představ. Naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují poradit Vám se složitějšími detaily přestavby. Nechceme Vám vnucovat svůj názor, nechceme ale ani plýtvat Vašimi penězi a naším časem. Do nových místností si vyberete vhodné zařízení a doplňky tak, aby celkový dojem působil jednotně a příjemně. Chcete-li svůj byt pouze lehce zmodernizovat bez zásadnějších stavebních zásahů, pomoci může pouhá výměna oken či interiérových dveří. Celý interiér to omladí bez nutnosti investovat mnoho času a financí. Naše služby nezahrnují jen samotné stavební práce, zajišťujeme rekonstrukci od začátku do konce: před samotnou rekonstrukcí vyklidíme původní zařízení bytu, po skončení prací se postaráme o úklid a odvoz odpadů.

Kontaktujte nás

Každý z nás si chce vybudovat domov podle svého vkusu a přání. Někdy stačí opravdu malá změna, aby interiér získal novou energii, ze které můžete čerpat ve chvílích volna s rodinou i Vy. Naše stavební firma svou prací k této změně a Vašemu spokojenému bydlení v Brně ráda přispěje.