Podlahové krytiny

Pokládáme podlahy. Pokud si nevíte rady, poradíme vám, která podlaha je nejlepší pro vás.

  • plovoucí laminátové a dřevěné podlahy
  • pokládka vlysů a palubek
  • renovace parket a povrchové úpravy (lak nebo olej od značek Osmo, Junckers, Bona)
  • pokládka koberců včetně montáže obvodových lišt
  • pokládka PVC podlahy
  • rovnání nerovných podkladů pomocí nivelačních hmot Chemos, PCI, Murexin
  • realizace litých betonových podlah
  • rovnání podkladů – dřevěný rošt se záklopem (OSB/MFP desky)
  • pokládky přírodních podlah, korku, marmolea
  • výroba dřevěných profilů a prahů

Naši odborníci na pokládku podlahy udělají vše pro to, aby výměna podlahy u Vás doma proběhla k Vaší spokojenosti. Abychom ušetřili náš i Váš čas, sejdeme se s Vámi přímo na místě, kde chcete podlahu měnit. Můžeme tak efektivně a jednoduše posoudit, jaký typ podlahy by se do rekonstruované místnosti nejlépe hodil. Domluvíme se na časovém a finančním plánu prací. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru Vám dokážeme doporučit nejvhodnější podlahu pro konkrétní místnost a pro Vaše potřeby. Podlahové krytiny se liší mnoha svými vlastnostmi, ať už je to tvrdost, pocitová hřejivost, hlučnost, antistatické vlastnosti, odolnost proti vodě nebo mechanické zátěži. Liší se také jejich vhodnost při použití podlahového topení. V neposlední řadě se podlahové krytiny liší svojí cenou a obsahem různých chemických látek, které byly využity při jejich výrobě.

Odborná pokládka podlahy

Některé povrchy lze položit svépomocí. Opravdu ale chcete riskovat, že si při nedostatku vlastních zkušeností s pokládkou konkrétního typu podlahy například zničíte drahou podlahovou krytinu? Ono ani pokládání PVC nebo koberce po celé ploše místnosti není úplně jednoduché. Manipulace s velkým rozměrem se lépe provádí ve více lidech a je poměrně fyzicky náročná. A třeba dřevěné podlahy odborné položení přímo vyžadují.

Někdy při odstranění staré podlahy nebo i bez něho zjistíme, že podlaha není rovná a je třeba ji srovnat nivelačními hmotami. Nechceme se přece několik desítek let rozčilovat nad šikmou podlahou nebo dokonce dorovnávat nohy nábytku tak, aby se na této podlaze nekývali. V případě šatních skříní nebo kuchyňských linek hrozí v takové případě i jisté bezpečnostní riziko.

Renovace parket

Umíme i renovovat starší parkety. Zajistíme jejich nový lesk a konečnou úpravu. Nemusíte se tak vzdávat kvalitního dřeva, jehož pořízení v dnešní době není levnou záležitostí, ale užívat si dál dědictví po předcích. Pokud plánuje pořízení koberce, rádi Vám kromě jeho pokládky poradíme, jak se o koberec starat, aby se prodloužila jeho životnost a dělal Vám co nejdéle radost.

Samozřejmostí je poskytnutí záruky na veškeré podlahářské práce a v případě potřeby také servisních služeb.

Věříme, že s naší prací budete spokojeni.