Montáž oken a dveří

Již vašim starým oknům a dveřím odzvonilo? Profukuje jimi, rosí se z vnitřní strany nebo se dokonce orosení objevuje i přímo mezi okenními tabulemi? Pak je možná čas na výměnu oken či dveří.

Výměnou oken a dveří mnohé získáte

Výměnou oken a dveří získáte mnoho – kromě stránky estetické (přece jenom pohled na stará, oprýskaná a špatně fungující okna či dveře není nic moc) zde figuruje i ta praktická. Vaší peněžence se jistě uleví, když nebudete muset vynakládat navíc a zbytečně nemalé částky na energiích. Zvláště, když tyto ceny neustále stoupají. Vyměníte-li vaše stará (možná ještě klasická kastlová) okna za nová, drahocenné teplo vám již neuteče. Je to díky novým a stále lepším materiálům i technologiím. My novinky sledujeme, takže vy už nemusíte. Tepelná izolace námi nainstalovaných oken či dveří je bezkonkurenční.

Přenechte montáž oken a dveří odborníkům, neodborná montáž je riziková

Někdy ale i nové kousky prostě nefungují. Může to být z důvodu neodborné montáže, nevhodně zvoleného materiálu, ale také zanedbáním pravidelného servisu. V tom případě je na místě promyslet, zda i relativně nově instalovaná okna či dveře raději znovu nevyměnit. Snadno se může stát, že se taková investice nakonec opravdu vyplatí.

Důležitá je také otázka bezpečnosti lidí žijících v bytě. Technologie jdou neustále dopředu, a to hlavně proto, aby nejenom držely krok s případnými zloději, ale (a to je důležité) aby byly rovnou o krok napřed. Proto se i my u dveří i oken zaměřujeme na to, aby byly odolné vůči vloupání. Na vašem bezpečí nám záleží.

Kontaktujte nás

Když už budete řešit výměnu oken ve vašem bytě, máte příležitost zvolit si tuto součást domova přesně na míru. Ne každé okno nutně potřebuje kromě tepelné izolace také navíc zvukovou. A naopak někdy je zbytečné investovat do lepší tepelné izolace. Proto každou zakázku řešíme individuálně. Společně se domluvíme, vyslechneme vaše požadavky, a nakonec dojdeme k řešení.