Rekonstrukce koupelny

Čeká Vás rekonstrukce koupelny? Koupelna je jednou ze stěžejních místností v bytě. Každý člen rodiny v ní vítá nový den a se starým se loučí. Myjeme si v ní zuby, ruce, boty i zvířecí tlapky. Při čištění zubů přemýšlíme o tom, co nás za celý den potká nebo potkalo. Máme čas se rozhlédnout kolem. Co vidíte ve vaší koupelně Vy? Usmíváte se při pohledu na pěkné, moderní obklady, nový sprchový kout či rohovou vanu nebo vám pohled na popraskané kachličky, pořizované předchozí generací a tak nějak ošuntělé a už prakticky nevyčistitelné (zelené, protože na bílé nebo modré se čekalo rok) žádné potěšení nepřináší a je jenom k vzteku? Nabízíme Vám řešení v podobě rekonstrukce koupelny na míru.

Navrhneme koupelnu snů

Naši specialisté Vám navrhnou zcela novou koupelnu nebo přenesou na obrazovku počítače Vaši ideu. I pouhá výměna obkladů a podlahy může udělat divy. Pomůžeme Vám sladit barvy i materiály. Samozřejmě můžeme zajít ještě dál. Díky dlouholeté praxi máme přehled o nabídce koupelnového nábytku i dalšího vybavení. Umíme maximálně efektivně využít prostor, víme, jak rozšířit koupelnu o WC či vyměnit vanu za sprchový kout. Můžeme poradit s úložnými prostory, orientujeme se na trhu a rádi využijeme své vychytávky pro Vaše pohodlí v nové koupelně. Známe výhody a nevýhody jednotlivých materiálů, poradíme s efektivním odvětráváním. Návrhem koupelny však jenom začínáme. Ne každý má čas, chuť nebo manuální zručnost, aby se do přestavby koupelny pustil sám. Neopatrný zásah může zrovna v koupelně přinést více škody než užitku.

Rekonstrukce koupelny na klíč

Nabízíme i realizaci proměny koupelny ve všech fázích – odstranění starých obkladů, demontáž sanity i případnou demolici příček stejně jako přípravu prostoru na vsazení nového sprchového koutu nebo vany a úklid. Mezi naše služby patří i odvoz a likvidace odpadů z rekonstrukce. Máme specialisty na instalatérské, obkladačské, malířské i natěračské práce. U nás si zařídíte rekonstrukci své koupelny od A do Zet.

Kontaktujte nás

Naše stavební firma sídlí v Brně, provádíme však realizace v rámci celého území České republiky. Ozvěte se nám, společně vytvoříme z Vaší koupelny oázu klidu tak, aby se při pohledu na ni usmívala celá rodina i s kočkou.