Rekonstrukce toalet

Než se vůbec s rekonstrukcí WC začne, je třeba důkladně promyslet několik důležitých věcí. A není úplně jednoduché nic neopomenout, pokud něco takového děláte jen jednou nebo dvakrát v životě. Od toho jsme tu ale mi, abychom vám pomohli a dopředu s vámi pořešili vše nezbytné. Jen tak vám můžeme ušetřit nemalé peníze a námahu s pozdějším úklidem a hygienou. A to bez kompromisu při výběru designu i funkce, které vám budou vyhovovat ne jenom nyní ale i do budoucna.

Na co je tedy třeba myslet, než se pustíte do rekonstrukce toalety? Položte si těchto pět zásadních otázek:

  1. Kolik lidí a také jací lidé budou toaletu používat? Z toho vyplývají nároky na instalaci, tedy výšku WC, potřeby madel a bezbariérového přístupu a podobně.
  2. Jaké funkční řešení očekáváte? Je třeba promyslet, kde budou umístěny přívody vody a elektřiny pro případné umývátko nebo bidet. Zde berte v potaz i možné budoucí změny a potřeby.
  3. Jak využít daný prostor co nejlépe a bezpečně? Je nutné vědět, na kterou stranu se budou například otvírat dveře. Někdy je zase lepší volbou použít zasouvací dveře do pouzdra. Chytře můžete použít také revizní okénko na míru, kam lze zároveň uschovat třeba úklidové prostředky.
  4. Hygiena a snadný úklid? Velmi si ulehčíte, zvolíte-li takové povrchové úpravy, které toto zjednoduší.
  5. Nadčasový design? Určitě nic nezkazíte závěsnou mísou a splachovadlem v podobě tlačítka. Výběr je však obrovský a i s tím dokážeme poradit.

Kontaktujte nás

Pokud byste něco důležitého opomenuli, může se vám snadno stát, že se rekonstrukce prodraží. Nebo budete časem nuceni vše podstoupit znovu, aby vaše toaleta odpovídala všem požadavkům. Máte pocit, že je toho příliš, na co byste museli myslet? Svěřte rekonstrukci vašeho WC do rukou odborníků. Jen tak máte jistotu, že předejdete dodatečným nákladům. Naše firma Kadaňka-stav s.r.o. se vám kompletně postará jak o bourací a stavební práce, rekonstrukci toalety, tak o celou rekonstrukci bytu. Vše s vámi zkonzultujeme a na základě vašich požadavků navrhneme ideální řešení pro vaši toaletu.