Malířské a natěračské práce

Provádíme veškeré malířské práce V Brně a okolí. Nátěry v interiérech, nátěry fasád, střech a dalších ploch Vašeho domu či bytu. Naši zaměstnanci se díky dlouholeté praxi skvěle orientují v široké a místy nepřehledné nabídce barev. Ne každá barva je vhodná pro použití ve všech typech místností interiéru. Například v hodně frekventovaných místnostech, jako jsou chodby, schodiště či dětské pokoje, je lepší volit barvy se zvýšenou odolností proti otěru. Také přítomnost domácích mazlíčků zvyšuje nároky, které musíme na takové barvy klást. I nabídka omyvatelných barev zahrnuje širokou škálu barev.

Poradíme při výběru barvy

Při výběru vhodné barvy bereme v potaz také stávající vybavení místnosti i zdroj světla. Správný výběr odstínu zdí dokáže místnost opticky zvětšit, prodloužit nebo naopak zkrátit dle potřeby. V dnešní době jsou moderní nátěry sytými barvami. Práce s takovou barvou vyžaduje jisté zkušenosti, aby nedošlo například k ušpinění světlého stropu tmavým odstínem, které se pak těžko odstraňuje. Povoláním odborníka si také ušetříte nervy při rámování zdí jinou barvou, což je také jedním z aktuálních trendů. Nespolupracujeme pouze se soukromými osobami, máme zkušenosti i s prací pro bytová družstva a SVJ, pro které zajišťujeme kompletní malířské a natěračské práce.

Úklid po malování

Samozřejmostí je pro naši stavební firmu zajištění úklidu pro skončení prací. Nová výmalba není jen osvěžující prvek pro Váš interiér. Z hygienických důvodů by měl být nátěr obnovován v domácnostech každých maximálně pět let, v kancelářských prostorech s velkou koncentrací zaměstnanců dokonce každé 2-3 roky, aby se na zdech neusazoval prach a bakterie. Potřebujete-li malířské či natěračské práce, s důvěrou se na nás obraťte!

Vymalujeme a natřeme:

  • bytové prostory (podkrovní byty, půdní prostory, rodinné domy)
  • nebytové prostory (kanceláře a obchody)
  • společné prostory v panelových domech (výtahy, sklepy, zábradlí, schodiště)
  • dřevěné konstrukce, obložení
  • bazény, střechy
  • nátěry podlah (vodou ředitelný nátěr nebo syntetická barva)