Tepelná izolace základů domu

Jedním z nejdůležitějších střípků v mozaice výstavby vašeho domu, jsou kvalitně provedené základy. Pokud se něco při jejich provedení zanedbá, je často zaděláno na problém. Stejně tomu tak je i u jejich izolace. Mezi tři nejdůležitější kroky, které by neměly být při práci na základech zanedbány, jsou – drenáž, mechanická ochrana hydroizolace a tepelná izolace základů domu.

Tepelnou izolaci základů nechte na nás

Máme bohaté zkušenosti a stovky spokojených zákazníků, kteří se na nás rádi obrací. Naše řešení je komplexní a myslíme vždy na zákazníka a jeho požadavky. Ty se vždy rovnají nejvyšší kvalitě. Neustále se zdokonalujeme, proto jsou naši pracovníci skutečnými odborníky na tepelnou izolaci základů domů. Pracujeme efektivně a využíváme k tomu moderní techniky a stroje, které naši práci neustále posouvají.

Projektová příprava

Izolace základů domu by měla procházet skrze celou základovou desku. Právě základy ponesou celou váhu domu, proto by měly sahat do takové hloubky, která nezamrzá. S tímto by měla počítat už samotná projektová příprava stavby, se kterou vám rádi pomůžeme a poradíme.

Výhody tepelné izolace

Snižte energetické náklady tím, že využijete vhodné tepelné izolace základů. Zároveň tím i zvýšíte hodnotu svého domu. Jaké jsou přednosti a hlavní výhody tepelné izolace základů?

  • Obvodové základy nepromrzají, stejně tak části terénu pod stavbou
  • Omezení kondenzace v napojení zdiva na základy
  • Snížení tepelných ztrát
  • Zamezení vzniku plísní
  • Zamezí průniku vlhkosti do vyšších částí zdiva
  • Umožňuje spolehlivé a hlavně jednoduché zakončení hydroizolace

Pro více informací nás kontaktujte

Poradíme, pomůžeme. Tepelná izolace základů je velmi důležitá, proto je její provedení zcela zásadní. Spojte se s odborníky, kteří zajistí kvalitní práci a vám do budoucna ušetří mnoho času i peněz. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, budeme se těšit na spolupráci.