Zateplení střechy bytových domů

Přemýšlíte, že se vrhnete na zateplení střechy domu, nebo že se pustíte do oprav půdních prostor v rámci revitalizace bytového domu? Spojte se s profesionály – spojte se s námi. Zateplení stropu uspoří za provoz rodinného nebo bytového domu ročně nemalé peníze. V létě udrží teplotu vnitřního vzduchu v přijatelné hladině a v zimě naopak nepustí teplo ven z objektu. Po celý rok tak budete mít doma příjemně a nebudete se muset výrazněji starat o letní ochlazování, potažmo zimní temperování místností.

Zateplení stropu

Zateplení místnosti je ideálním řešením pro celoroční bydlení. Nová okna, zateplená fasáda i strop. Všechny tyto dílky se změní v celek, který vytvoří spolehlivé ekonomické bydlení. Zateplení stropu je nedílnou součástí celku, který může výrazně snížit celoroční náklady za provoz domu.

Oprava půdních prostor

Oprava půdních prostor je z dnešního hlediska velmi aktuální trend. Půdní prostory často mění svůj charakter a stávají se z nich obývací prostory. Zároveň je ale také mnoho půd, které zkrátka potřebují péči, aby plnili svou funkci i další řadu let.

Střecha je trvale vystavována vnějším přírodním živlům – vítr, voda i různorodé teploty. Každý materiál neustále pracuje a má svou životnost. Čím dříve podchytíte možný problém, tím bude oprava levnější i efektivnější.

Zateplení střechy Brno

Zateplování i opravu střech i půdních prostor provádíme především v Brně a jeho okolí. Po domluvě s klientem však můžeme pomoci takřka kdekoliv. Naše společnost je na trhu dlouhodobě a mluví za nás především spokojení klienti, kteří se k nám rádi vracejí.

Stavíme, bouráme, stěhujeme, uklízíme

Provádíme komplexní stavební úpravy, jakými jsou stavba nového, úprava současného i bourání či demolice starého. Stěhujete se jinam? Pomůžeme vám. Veškerá naše řešení dodáváme na klíč.